Важливі люди підприємства: День охорони праці в «Мотодорі»

Андрій Тимофєєв,
голова  «Асоціації ветеранів пасажирського транспорту Нікополя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу президента України  у нашій країні відзначається День охорони праці. Цьогоріч  автотранспортне  підприємство «Мотодор»  також, як і інші автотранспортні підприємства області, долучилось до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На підприємстві розроблені та впроваджуються необхідні заходи для створення безпечних умов для життя і здоров`я  водіїв і ремонтних робітників. Таким чином вдається реалізовувати права працівників товариства на безпечні та здорові умови праці. Наприклад, вже провели на підприємстві навчання водіїв інструкторами Червоного Хреста, щодо надання домедичної допомоги постраждалим у випадку дорожньо-транспортної пригоди, а також в інших випадках; регулюється робочий час і час відпочинку водіїв відповідно до вимог законодавства, проведення інструктажів, навчання і перевірка знань з питань охорони праці, медичний огляд водіїв тощо. Для організації виконання запланованих заходів до Дня охорони праці на підприємстві функціонує служба охорони праці, яку вже понад 10
років  очолює Сергій Лобанов.

Колектив автомобілістів «Мотодору» добре знає Сергія Мироновича як особистість з активною життєвою позицією у вирішенні проблем з охорони праці на підприємстві. Тож бажаємо йому творчих успіхів, здійснення заходів на покращення умов праці відповідно до вимог законодавства, а також забезпечити додержання вимог щодо прав працівників у сфері охорони праці. Ваш принцип – здорові та безпечні умови праці – це безпечне та здорове майбутнє праці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх