Вибори-2019: Андрій Шипко домігся виділення державних коштів на ремонт нікопольської траси

Автодорога «Нікополь-Дніпро» вже багато років чекає на масштабний капітальний ремонт. Півметрові ями псують автівки та нерви нікопольців. Не так давно на в’їзді в місто з’явився 7-кілометровий відрізок нормального дорожнього покриття. Водії жартують, що це бонус для тих, хто здолав 65-кілометрову полосу перешкод до Нікополя.

Цей дорожній бонус утворився на трасі завдяки наполегливому відстоюванню інтересів нікопольців народним депутатом України Андрієм Шипком. Саме він буквально «видавив» з урядовців необхідні кошти на ремонт дороги.
І ось нова перемога нашого депутата. Під час зустрічі з керівником Укравтодору Славомиром Новаком досягнуто домовленості про включення цієї дороги до урядової програми. Це дає 100-відсоткову впевненість у тому, що багатостраждальний нікопольський «напрямок» буде відремонтований.
На капітальний ремонт очікують тисячі автошляхів в Україні. Відремонтувати всі їх одночасно нереально. От і змагаються чиновники й політики у наполегливості й аргументованості, відстоюючи інтереси своїх регіонів. Андрій Шипко переміг. Дорога на Нікополь буде!
Це не тільки моя, це наша спільна перемога. У які тільки двері ми не стукали, кого тільки не просили, не переконували. Вперше від часу будівництва траси тут буде проведено не ямковий чи шматковий ремонт. Тут буде якісне сучасне покриття. Перший крок на шляху до перемоги зроблено, гроші виділено. Тепер наше спільне завдання – проконтролювати, щоб роботи виконували за світовими стандартами, а бюджетні гроші освоювалися відповідально та прозоро, – заявив Андрій Шипко.

Вікторія Миколенко

7 комментариев

 1. Олександр:

  Не, бум гулусувать за Андрия Шипка, бум як один!

 2. Лошадько:

  За Шипка! И токо з нього!

 3. Евтушенко В.О:

  Найкращий депутат за всі роки,теж голосую за Шипко!!!

 4. Эсквайр:

  Я ничьо не имею против Шыпка, но семпатии мои на стороне Светолины Коновалюк и ея великолепной газеты Репортер.

  • Житель ул.50 лет НЗФ:

   Я тоже обязательно буду голосовать за С.Коновалюк, но в следующий раз, когда Светлана Ивановна, может быть, высунет свою кандидатуру. А пока мы проголосуем на Андрея Федоровича Шипко — неравнодушного человека и настойчивого нардепа, много раз доказавшего конкретными делами свою депутатскую состоятельность.

   • Дид Степан:

    Не, а я усьо ж таки голусував за Св.Коновалюк. Як? А так — пидпысав газету Ретропер соби и куму до киньця року. Отака муйня, хлопчыки та дивчятка!

 5. Нардепу Шипко_слова благодарности:

  Спасибо, уважаемый Андрей Фёдорович, за добрые дела твои и неравнодушие к простым людям Никополя! Мы ещё не раз вспомним тебя хорошим словом за участие и действенную помощь никопольчанам. Ты с честью прошёл всю свою депутатскую дистанцию и, видит Бог, сделал это достойно! Крепкого здоровья тебя и новых успехов в деле служения людям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх