Воркаут у Нікополі

Михайло ПОПЕРЕЧНЮК,
об’єднання «Самопоміч»

Ми драйвово провели відкриття спортивного сезону-2019 на новому воркаут-майданчику (вул. Шевченка, 190, район “Кристал”).
Для мене велика гордість та радість бути причетним до руху за здоровий спосіб життя, що став уже масовим, і популяризації спорту. Бачити щасливі обличчя дітлахів та дорослих – це найкраща подяка і мотивація рухатися, робити позитивні зміни та творити добро.

Хочу відзначити компанію «Work it», яка хоч і не знаходиться у нашому місті, але бере на себе соціальну місію і допомагає нашому проекту «Доступний спорт у кожному районі», зміцнюючи молодь та показуючи приклад іншим компаніям.  Саме завдяки небайдужим відбуваються такі зміни. Я щиро вдячний всім свідомим людям, які допомагають нам робити добрі справи, насамперед спортсменам, які власним прикладом мотивують молоде покоління боротись і перемагати.
З  вітальним словом до присутніх звернулася і  представник ТОВ «Інтерпайп НікоТьюб” Надія Борисова. Компанія  у цьому році також підтримала проект, надавши матеріали. За її словами, завод завжди радий підтримувати ідеї розвитку спорту в місті.
Для гостей заходу представники воркаут-збірної міста провели майстер-клас. Чемпіон Нікополя з воркауту Сергій Земзюлин, призер Нікополя Олег Альошин та  Акіф Зуєв представили глядачам серії вправ на брусах та турниках.
Потім для всіх бажаючих пройшли невеликі тренування – підтягування на турнику та віджимання на брусах. Активно себе показали студенти Нікопольського центру професійного навчання, яких супроводжувала Наталя Черемнова. Найкращі результати показали Віталій Надтока, Олег Денисов, Артем Стеценко. Іван Копил взагалі встановив рекорд Нікополя у віджиманнях на брусах. Вони та хлопці воркаут-збірної отримали у подарунок спортивні шейкери (пакети зі спортивним харчуванням).
Не оминули ми своєю увагою й дітей. Для них лідер воркаут-руху Нікополя Доменика Юдашкіна провела рухові ігри. Всі дітки отримали солодощі.
Наприкінці заходу голова ОСББ Анатоліій Скрипник подякував спонсорам  і подарував спортсменам торт.
Ми пишаємося тим, що змогли створити ще один осередок здорового способу життя в Нікополі!
Ми дякуємо спонсорам і активістам нашого проекту: Максиму Розумовському, Роману Авдєєнку, Олександру Кузнєцову, Елладі Зафіровій, Юлії Кришень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх