Всеукраїнський турнір пам’яті Мікаела Оганесяна

Світлана Драч,
інструктор – методист НДЮСШ «Трубник»

Із 10 по 13 січня в місті Покровську (Донецька обл.) проходив III Всеукраїнський турнір пам’яті Мікаела Оганесяна – першого майстра спорту СРСР в Донецькій області з настільного тенісу. Змагання розпочалися біля меморіальної дошки відомому тренеру, встановленої на будівлі ДЮСШ.

Турнір зібрав понад 50 учасників – збірних команд ДЮСШ з різних куточків України: Покровська, Бахмута, Дружківки, Нікополя, Миколаєва, Кривого Рогу, Покровського і Добропільського районів. Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу в цікавій спортивній боротьбі. Учасники залишилися задоволені організацією змагань і об’єктивним суддівством, яке забезпечив головний суддя Національної категорії А. Г. Бобир з Києва.
Команда тенісистів КЗ «НДЮСШ «Трубник» у складі Анни Дерлюк, Антона Дерлюк, Олександра Мираєвського, Анастасії Дубініної та Олени Курінної під керівництвом тренера-викладача з настільного тенісу Світлани Братик стала переможцем турніру в загальнокомандному заліку. Також на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися команди наших дівчат (Анна Дерлюк, Анастасія Дубініна та Олена Курінна) і хлопців (Антон Дерлюк та Олександр Мираєвський). В особистому заліку серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. народження бронзовими призерами змагань стали Олександр Мираєвський та Олена Курінна. Серед учасників 2007-2008 р. народження Анна Дерлюк зайняла перше місце, а Антон Дерюк став срібним призером, а в своїй віковій групі 2009 р. народження вони стали чемпіонами. У парному жіночому розряді Анна Дерлюк і Олена Курінна вибороли «золото», Анастасія Дубініна стала бронзовим призером, а в чоловічому розряді Антон Дерлюк та Олександр Мираєвський стали «срібними» призерами.

На цьому турнірі вперше був заснований спеціальний приз – «За відданість настільному тенісу», тож нам дуже приємно, що першим його володарем стала наш тренер-викладач з настільного тенісу Світлана Братик. Вона також взяла участь у показовій грі з провідним спортсменом Покровської ДЮСШ Олександром Стіблем.
Багато приємних слів було висловлено на адресу нікопольських тенісистів: «В юнацькій категорії привернули до себе увагу представники Нікополя Дніпропетровської області, які, останнім часом досягли значних успіхів. Їхня «головна ударна сила» в особі Антона й Анни Дерлюків, а також Олександра Мираєвського (тренер С. Братик), зробила все, аби завоювати найбільшу кількість нагород. Їм із усіх сил протистояли місцеві гравці з Покровська та їхні сусіди з Бахмута. У результаті в загальнокомандному заліку, коли поідрахували всі нагороди, виявилося, що перше місце все ж за Нікополем, друге – за Покровськом, а третє – за Бахмутом».
Усі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та грошовими преміями, а команди – грамотами та кубками.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з дуже вдалим початком виступів у новому, 2019 році!