Відлуння свята: Новорічне відлуння добрих сердець!

Юлія КАСЬЯНОВА,
заступник директора
з навчально-виховної роботи школи №11

Кожна дитина та й доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салюти, здійснення мрій, святковий настрій – саме з такими словами у більшості з нас асоціюються новорічні свята.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі — мрійники. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться. А ще давно підмічено: як зустрінеш Новий рік – так його і проведеш.
Не оминув радісний, святковий настрій і нашу школу №11. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

Олександр  Саюк

Всі наші учні з нетерпінням чекали того дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, і, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул учні отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність.

І дітям, і вчителям, і батькам було дуже приємно, що на свято, як завжди, завітав секретар Нікопольської міської ради Олександр Саюк. Він – дуже шанований гість у нашому колективі, вже не один рік підтримує наш навчальний заклад та учнів. А головне — ще жодного разу не прийшов до дітлахів з порожніми руками. У 2018 році він подарував школі мультимедійний екран-проектор, який постійно використовуємо під час проведення різних виховних заходів та в ході навчально-виховного процесу. На минулорічні новорічні свята Олександр Іванович привіз нам ноутбук.

А ще разом з депутатом обласної ради, генеральним директором феросплавного заводу Володимиром Куціним допоміг у придбанні комп’ютерів та обладнанні комп’ютерного класу, де зараз наші дітки вивчають ази програмування. Цього разу він подарував нашим вихованцям набори солодощів та побажав всім міцного здоров’я, миру й злагоди, а ще – здійснення усіх мрій у новому році.

Батьки, учні та весь педагогічний склад закладу вдячні Олександру Івановичу за підтримку, допомогу та добре слово. Нехай Господь Бог сторицею віддячить йому за розуміння, підтримку та за те, що дарує нам кожного разу часточку своєї щирої душі і любов великого серця. Святковий настрій після спілкування з такою доброю людиною надовго залишиться в маленьких душах наших діточок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх