За програмою народного депутата

Мамограф для 20 мешканок Покрова

Трохи більше місяця тому завдяки народному депутату України Андрію Шипку в четвертій міській лікарні Нікополя було встановлено сучасний мамограф. Сотні місцевих мешканок вже пройшли безоплатне обстеження на новому апараті.

А напередодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, народний депутат організував медичний огляд на мамографі для двадцяти мешканок Покрова.

«Здоров’я жінки – найбільша цінність кожної сім’ї. Дбаючи про жінку-матір, ми дбаємо про майбутнє нашої землі. Я завжди піклуватимусь про якісне медичне забезпечення моїх земляків, робитиму все для того, аби жителі нашого краю були здоровими і щасливими», – сказав Андрій Шипко.

Соціальних працівниць територіального центру та пацієнток, направлених сімейними лікарями Покрова, супроводжувала депутат обласної ради Марина Петросянц. Вона поспілкувалася з жінками, вислухала слова щирої вдячності народному депутату та побажання щодо вирішення інших важливих питань.

«Така акція, – наголошує Андрій Шипко, – не є одноразовою. Організовані обстеження мешканок Покрова та Нікопольського району у нікопольських лікарнях стануть регулярними».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх