Звіт депутата Нікопольської міської ради Мотриченко Юлії Федорівни за 2019 рік

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

Діяльність депутата у Нікопольській міській раді

Я, Мотриченко Ю.Ф. – голова постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, мобілізаційної роботи, регуляторної політики, регламенту міської ради та етики депутатської діяльності.
Я, Мотриченко Ю.Ф., також заступник голови наглядової комісії Нікопольської міської ради.

У 2019 році увійшла до склад тимчасової контрольної комісії Нікопольської міської ради VII скликання, створеної з метою вивчення обставин і обґрунтованості суми боргу Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго» перед кредиторами, та наслідків розгляду матеріалів справи № 904/5240/17 про банкрутство НКП «Нікопольтеплоенерго».

Увійшла до складу робочої групи з підготовки Плану доброчесності міста Нікополь. Ініціатива «Міста Доброчесності» – запобігання корупції на місцевому рівні, мінімізація корупційних ризиків при здійсненні повноважень місцевого самоврядування, розробка та встановлення механізмів забезпечення прозорості і підзвітності.
За 2019 рік було проведено більше 25 засідань комісії з питань законності, правопорядку, мобілізаційної роботи, регуляторної політики, регламенту міської ради та етики депутатської діяльності, на яких було розглянуто понад 700 проектів рішень Нікопольської міської ради.
Комісія підготувала більше 60 проектів рішень, які були розглянуті та прийняті на сесії Нікопольської міської ради, основні з них:
● Рішення про затвердження Положень про управління та відділи Нікопольської міської ради;
● Рішення про затвердження Статутів комунальних закладів Нікопольської міської ради;
● Рішення про затвердження міських цільових програм;
● Рішення про затвердження списку присяжних;
● Рішення про затвердження переліку адміністративних послуг, що можуть надаватися через відділ «Центр надання адміністративних послуг м. Нікополя» управління адміністративних послуг та дозвільних процедур та.ін.
Комісією заслухані та проаналізовані звіти органів виконавчої влади та комунальних підприємств міста.
Брала участь у пленарних засіданнях Нікопольської міської ради, яких протягом 2019 року було 14.
Щоденно вела особистий прийом громадян за адресою: м.Нікополь, вул.Шевченка,199.

Діяльність депутата  по виборчому окрузі

Постійно підтримую зв’язок з виборцями, інформую їх про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів та програм економічного та соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців.
Вивчала потреби територіальної громади, інформувала про них раду та її органи, брала безпосередню участь у їх вирішенні.
Ведеться регулярний прийом виборців, розглядаються пропозиції, звернення, заяви і скарги членів територіальної громади, вживаються заходи щодо забезпечення їх вирішення.


За моїм клопотанням та враховуючи пропозиції мешканців:
зроблено поточний ремонт зливової внутрішньоквартальної каналізації;
● виконано благоустрій території;
● облаштовано спортивний майданчик;
● встановлено дитячий майданчик;
● облаштовано контейнерний майданчик;
● проведено омолодження зелених насаджень;
● встановлені лавочки біля будинків;
● замовлено зелені насадження для озеленення та благоустрою прибудинкових територій;
● проведена робота з формування бюджету на 2020 рік та включення до фінансування об’єктів, які мають важливе значення для населення.

Інші важливі питання

Надана матеріальна допомога мешканцям округу (понад 10 чоловік).
Я надала спонсорську допомогу та взяла безпосередню участі у святі Першого вересня, яке влаштувала громадська організація «Допоможемо дітям України», де привітала дітей загиблих воїнов АТО з початком нового навчального року. Протягом усього року опікувалася та допомагала цій організації.

Взяла безпосередню участь у святкуванні та привітанні до Дня людей похилого віку, Дня вчителя, Дня міста, Дня дитинства, Дня юриста, Дня захисника України, Нового року, Дня святого Миколая …
Неодноразово брала участь у всіляких благодійних заходах.
Постійно надаю юридичну допомогу мешканцям міста, веду постійну рубрику в міській газеті «Репортер», в якій відповідаю на запитання громадян та інформую про новини чинного законодавства.

Протягом 2019 року постійно підвищувала свою кваліфікацію.
Брала участь у семінарах, круглих столах, тренінгах, нарадах, які проводили Національна асоціація адвокатів України, Національне агентство з питань запобігання корупції, Рада адвокатів Дніпропетровської області, обласна державна адміністрація…
У 2019 році відзначена подякою Ради адвокатів Дніпропетровської області за сприяння розвитку та зміцненню адвокатури України, високий професіоналізм, сумлінну та плідну працю, спрямовану за захист конституційних прав громадян.

Брала участь у тренінгу в рамках ініціативи «МІСТА ДОБРОЧЕСНОСТІ». Ініціатива «Міста Доброчесності» – запобігання корупції на місцевому рівні, мінімізації корупційних ризиків при здійсненні повноважень місцевого самоврядування, розробки та встановлення механізмів забезпечення прозорості і підзвітності. Увійшла до складу робочої групи з підготовки Плану доброчесності міста Нікополь.

Пройшла навчання в Українському інституті майбутнього за програмою «Кадровий резерв майбутнього», де обговорювались реформи та розвиток усіх важливих галузей країни.
Брала участь як адвокат-медіатор в заході «Урок справедливості», який проводився в рамках всеукраїнської акції ініційованого ГО «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки програми Агенства США з міжнародного розвитку «USAID».

Юлія МОТРИЧЕНКО

Дорогие земляки!

Я благодарю каждого из вас, кто поверил в меня и мою программу, кто отдал свой голос за стабильное будущее и порядок в своем микрорайоне.

Все эти годы мы с вами плодотворно сотрудничали для того, чтобы наш микрорайон «Кристалл» и весь мой участок, включая частный сектор, стали благоустроенными. Мы здесь живем, и мы сами создаем себе комфорт. Мы все идем к одной цели – чтобы жизнь в городе стала лучше.

Встречаясь с вами, дорогие мои избиратели, я слышу ваши откровенные рассказы о проблемах, с которыми вы живете, стараюсь сосредоточить на них свою депутатскую деятельность и по мере своих возможностей и полномочий, их решать.

У нас еще много дел, повседневных забот и нерешенных вопросов. Верю, что и в дальнейшем мы будем все вместе, дружно и сплоченно работать для общего блага и достигнем еще больших успехов!
Спасибо за доверие и поддержку! Желаю всем здоровья, мира, оптимизма и Божиего благословения!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх