Мистецтво НІкополя: Історична спадщина Микитиного Рогу в XXI сторіччі

У День міста художник Марк Продан презентував свій проект «Історична спадщина Микитин Ріг в ХХl сторіччі». В окремому залі висіла 21 картина на цю тему. Автор натхненно розшифровував відвідувачам свої ідеї, в яких були відображені не тільки історія нашого краю, а й патріотизм, і філософія, і фантазії, і надія на майбутнє.

«Репортер» запропонував йому також прокоментувати свої розшифровки на сторінках газети. І ось ми пропонуємо сьогодні нашим читачам першу подачу з підписами трьох його картин.

Безцінний дар людини – її життя. У кожного з нас свій вік та життєвий шлях. Ми повинні частіше заглядати в свою душу, щоб не відчувати сорому за бездіяльність і марно прогаяний час. Кожен з нас повинен бути не спостерігачем, а активним учасником суспільного життя і залишити по собі добру пам’ять нащадкам.

Візитівкою нашої Батьківщини споконвіку вважалася вишивка. Сорочки, рушники, скатертини, які створювалися під мелодійний спів «червоне – то любов, а чорне – то журба», не залишали байдужими струни людської душі.

Найдорожче в світі це – життя, життя, яке ми можемо віддати за наших дітей. Їхні очі благають любові, надії та кращої, щасливої долі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх