НАМ ПИШУТЬ: Весна в душі, весна у серці!

Тетяна ЦИМЕРМАН,
методист Палацу урочистих подій

Весна – найпрекрасніша пора року, коли наші серця відкриваються для любові, щастя, посмішок. Хочеться спілкуватися, бути відвертими, чути чиїсь ласкаві, ніжні слова, посміхатися перехожим і натомість отримувати відповідну, доброзичливу посмішку. І все тому, що в душі та в серці оселилася весна!

За доброю традицією та ініціативою голови первинної ветеранської організації працівників освіти Тамари Лисенко та за підтримки місцевої влади, 28 березня в Палаці урочистих подій вітали вчителів – ветеранів Нікополя зі святом весни, краси та жінки! Директор Палацу Анна Носинова побажала всім жінкам здоров’я, наснаги, гарного настрою та подарувала присутнім свій авторський вірш. Депутати Нікопольської міської ради Тетяна Обидена, Олена Івріна, Олександр Заграй, Андрій Загной, помічник депутата Олександра Соколова – Наталія Догонова дякували вчителям-жінкам за їхню працю – за терпіння, віру в своїх дітей, доброту і чуйність, мудрість і знання та вітали квітами, солодощами і подарунками.

В той день вітали: Марію Доц, Ірину Хребтову, Ольгу Сегеду, Тамару Пікулик, Жанну Федорченко, Світлану Матвєєву, Наталю Жданову, Тамару Щербину, Валентину Величко.

Жінки співали, танцювали та насолоджувалися піснями у виконанні Юліанни Мазай, Марії Береди, дуету «Зорі» та дуетів «Зорепад» вихованців центру «Славутич» під  керівництвом Ельвіри Власової.
Нехай добро незгасно світить, ласкаве сонце радісно сія. Нашим шановним вчителям-жінкам – найтепліші і найщиріші вдячні слова!

Фото Поліни Рехлицької

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх