Святкуємо Різдво

Наталя ПІРКАВЕЦЬ,
заступник директора з виховної роботи Павлопільської СЗОШ

Разом із Різдвом у Павлопілля традиційно прийшло і свято спорту. Тут відбулися змагання з волейболу між вулицями села на кубок почесного спортсмена, призера районних і обласних змагань, незмінного волейбольного судді Петра Микитовича Москаля. З кожним роком збільшується кількість учасників цього турніру, цікавішими стають змагання.

Цього разу, 5 січня, вулиці Центральну, Українську, Молодіжну, Сонячну представили 4 команди. У їхньому складі — ентузіасти спорту, студенти, учасники різні за віком і професією.

Та головне те, що серед них — цілі сімейні династії: брати Пилипенки, Макаревичі, брат і сестра Дзюбенки, сестри Олексюки, батько і син Піркавці.
Розпочався спортивний турнір з привітань і найкращих побажань від голови об’єднаної територіальної громади Олександра Протченка та постійного судді і організатора змагань Леоніда Піркавця.
Цього року першість виборола команда вулиці Центральної (капітан — учасник АТО Микола Весьолкін).

А захищали честь вулиці студенти Дзюбенко Карина, Дзюбенко Дмитро, Казмірчук Денис, Дубницький В’ячеслав, Олексюк Олена, Олексюк Аліна.
І не було б свято святом без підтримки спонсорів — голови ОТГ Олександра Протченка та директора агрофірми «Весна» Олександра Буригіна — грошову премію отримала кожна команда. Та основне для цього спортивного свята бадьорий настрій, спортивний азарт, дружнє суперництво та велике душевне задоволення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

^ Наверх