ПОЛІТИКА: Сергій Тарута – кандидат в президенти від партії «Основа»

22 вересня в Києві відбувся партійний з’їзд політичної партії «Основа», на якому делегати обговорили нову програму партії та визначились з кандидатом на майбутні вибори президента України. З’їзд проходив в форматі круглого столу, на ньому були присутні близько 500 людей – лідери партії, делегати з усієї України, промисловці та політики, представники ЗМІ. За підсумками праймеріз 87% членів партії проголосували за кандидатуру народного депутата Сергія Тарути.
Сергій Тарута почав засідання з основних ідей затвердженої програми політсили, які розділив на три блоки.
Блок «Держава, економіка, інновації»
Голова партії «Основа», бізнесмен та людина справи, найбільше акцентував на економічній ситуації в країні: «Зростання ВВП повинно становити $710-750 млрд. Ми хочемо, щоб середня зарплата в країні становила $1000-1500, а пенсія – $400-500. Також в нашій країні має бути не менш 50% представників середнього класу. Ще однією з наших амбітних цілей є те, щоб Україна увійшла в ТОП-30 розвинених економік світу».
Чи об’єднається «Основа» з опозицією?В блоці «Мир, безпека, компроміс» Андрій Ніколаєнко, лідер партії, спростував чутки про об’єднання «Основи» з опозиційними партіями «Опоблок» та «За життя»: «Країну потрібно зшивати. Ми проти поділу виборців на партії Південно-Сходу або Північно-Заходу. «Основа» – це не партія половини України, «Основа» – це партія всієї України, всіх людей справи нашої країни. Саме тому ми не будемо об’єднуватись з «За життя» та «Опоблоком». Ми не хочемо брати участь в сценарії розколу країни по територіальних ознаках». Окрім того, Андрій Ніколаєнко підкреслив червоні лінії, які не можна перетинати, шукаючи компроміс в досягненні миру: «Донбас і Крим є, були та залишаться українськими. І повинні бути повернуті. Друга червона лінія – контроль української армії та прикордонників за всім кордоном держави. Третя червона лінія – потрібно розуміти, з чого почалась війна на нашій території, хто виступив агресором. І витрати Українській державі повинні бути компенсовані з боку агресора – Росії».
Запорука успішної держави – успішні громадяни.
Блок «Людина, сім’я, повага» був присвячений планам підвищення якості життя пересічних українців. «Ми в партії «Основа» визначаємо для себе завдання – повернути повагу до людської праці — через гідні зарплати. Ми повинні повернути повагу до наших старших – через гідні пенсії та медицину. Ми повинні повернути повагу до тих, хто навчається – забезпечити їм гідну роботу після навчання в університеті. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян – до держави», – зазначив майбутній кандидат в президенти Сергій Тарута.
Не інвестуйте в популізм – це вбиває бізнес!
В ході засідання лідер партії звернувся до бізнесменів: «Кожній людині праці, зокрема, кожному підприємцю, належить усвідомити, що сьогодні не можна бути аполітичним. Відсидітися осторонь вже не вдасться. Я закликаю усіх бізнесменів – дайте людям можливість зробити свідомий вибір. Не потрібно тіньовим способом накачувати грошима популістів та фриків у політиці. Шановні бізнесмени, будьте розбірливими в тому, кого ви підтримуєте. Тому що якщо до влади в Україні прийде Порошенко, багато хто з вас буде змушений емігрувати. Тому що в безправній, збанкрутілій державі успішний, чесний бізнес побудувати неможливо».
Під час обговорення проекту партійної платформи були визначені головні орієнтири «Основи»: безпека України, її економічний розвиток, використання геополітичного розташування країни як моста між Європою та Азією, стимулювання розвитку технологій, підвищення добробуту громадян, а також прийняття нової НАРОДНОЇ конституції України.
На завершення були оголошені підсумки праймеріз: 96% членів партії віддали голос «за» участь партії «Основа» в президентських виборах, а 87% висунули кандидатом від партії Таруту Сергія Олексійовича.
Нагадаємо, що 29 серпня Сергій Тарута представив обласного лідера партії «Основа» в Дніпропетровській області – Олега Пахницю. Новий лідер народився в Маріуполі, вчився в Харківському університеті, а з 1998 року працював в органах прокуратури. З 2014 року Олег Пахниця – керівник адвокатського об’єднання та підприємець. Для своєї політичної кар’єри обрав «Основу» через впевнену та чітку програму для розвитку України.
Офіс обласної партії «Основа» знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул. Глинки, 16.
Номер контактного телефону: +38 (095) 095-99-95.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

^ Наверх