Турагенція «7 Січей» запрошує вас у захоплюючі подорожі!

18 листопада «Легенди стародавнього замку»
Дивовижне зовсім поряд! Під час захоплюючої подорожі у Василівку (Запорізька область) ми познайомимся з таємничим та загадковим «Замком Попова», історія якого нараховує вже понад сто років!. Ми зможемо потрапити до нього всередину та погуляти за лаштунками. А потім відвідаємо місце де пліч-о-пліч із людьми живуть дивовижні істоти: грізні і зворушливі, люті й водночас дуже ласкаві і беззахисні – леви. Можна буде навіть сфотографуватися поряд із цими милими тваринами. Але це ще не все. Далі на нас чекають відвідини кінно-спортивного комплексу «Кентавр». Під час екскурсії ми більше дізнаємося про коней, їх виховання та спортивні досягнення. Всі бажаючі також зможуть повчитися їзді верхи та покататися на конях.
Тривалість екскурсії: 8:00-19:00 (приблизно). Вартість екскурсії: 380 грн. (у розрахунку на групу з 15 осіб).

25 листопада «Петриківський вікенд»
Мабуть одним із найвідоміших куточків нашої області є село Петриківка, що славиться на всю Україну й світ своїм аутентичним розписом. Під час подорожі ми дізнаємося цікаві факти про історію селища та мистецтво традиційного розпису. В центрі народного мистецтва ви матимете можливість познайомитися з різноманіттям предметів, що прикрашені розписом. Кожен зможе створити свій маленький шедевр розпису на майстер-класі! Але це ще не все. Далі на нас чекатиме екскурсія до конезаводу, де можна побачити різноманіття різних порід коней. Кожен бажаючий зможе покататися на одному з них.
А також до програми включено відвідування славнозвісного хутору Галушківка, який був заснований козаками понад три століття тому. Козаки, що живуть там і досі, зустрінуть нас хлібом-сіллю та покажуть, що ж таке справжня козацька гостинність. Також на вас чекатимуть смачний обід і козацькі розваги на будь-який смак.
Тривалість екскусії: 8:00-19:30. Вартість екскурсії – 388 грн. (у розрахунку на групу з 15 осіб).

15, 22 листопада Free walking tour
Безкоштовна сімейна екскурсія по Старій частині міста на повозці с кіньми. На вас чекає прогулянка по, здавалося б, знайомому району Нікополя. Обіцяємо, що ви по-новому подивитеся на історію рідного міста, дізнаєтеся багато цікавинок про Микитин Ріг, ринок-пасаж Шопу та про багато інших історичних місць, що становлять культурну спадщину Нікополя! Також під час екскурсії ви побачите один із найстаріших підвалів міста, що був частиною катакомб… Усі бажаючі безкоштовно сфотографуються у козацьких костюмах!
Наприкінці Free walking tour кожен бажаючий може віддячити екскурсоводу, залишивши «чайові» (за бажання).
Тривалість екскурсії: 16:00-17:00.
Поспішайте! Запис та додаткова інфомація за телефоном 066-281-40-75 (будні дні з 9:30 до 18:00).

Один отзыв

  1. Oleh.Myrnyi.ph:

    Free walking tour — это чё? Мы с Вами на каком общаемся? Ненавижу подобные «изречения». Ну не надо всё смешивать. Есть же ещё у НАС своя культура. Будем так продолжать — не будет!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх