Юні театрали завітали до бійців 25-ї десантної бригади

Напередодні Дня захисту дітей народний депутат України Андрій Шипко організував для маленьких нікопольчан  низку святково-розважальних заходів. Зокрема,  за сприяння народного депутата найкращі вихованці нікопольських театральних студій побували в гостях у бійців 25-ї десантної бригади, яка дислокується у Новомосковську. Діти оглянули військову техніку та поспілкувалися з військовослужбовцями, які перебували в зоні АТО. Загартовані в боях, сильні й мужні воїни із задоволенням спілкувалися з гостями, розповідали їм про свою службу, відповідали на непрості дитячі запитання, демонстрували свої бойові навички.– Я хотів, щоб мої маленькі земляки зрозуміли: мир – це найцінніше, що є на землі. І саме заради спокійного життя допитливих маленьких українців, заради щастя їх матерів несуть свою непросту й небезпечну службу українські захисники, – зауважив Андрій Федорович.
А ще вихованці нікопольських  театральних студій «Дебют» та «Казка» побували за лаштунками Дніпровського театру опери та балету, побачили, як готуються вистави, виготовляються декорації та костюми.
Подарунки та вітання від народного депутата отримали у ці дні й вихованці спеціалізованих медичних закладів Нікополя – Центр медико-соціальної реабілітації дітей та дитячий санаторій. Протягом багатьох років Андрій Шипко підтримує ці заклади, надає їм усебічну матеріальну допомогу.
– Кожна дитина заслуговує любові, уваги, турботи. Дарувати дітям свято, радість і відчуття щастя – що може бути важливішим за це! – вважає народний депутат.

Прес-служба народного депутата
Андрія Шипка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

^ Наверх