ЗНАЙ НАШИХ! В школі №14 працює «Вчитель року» з географії

Вікторія ЗАВГОРОДНЯ,
методист науково-методичного центру
відділу освіти та науки

На базі міста Нікополь в школі №4 проводився щорічній конкурс «Вчитель року». В цьому році було вирішено, що конкурс матиме регіональний статус, а відбірковий тур проводитиметься для трьох міст: Нікополя, Марганця та Покрова. У нас було шість претендентів, які брали участь у першому відбірковому турі, за висновком якого було відібрано двох найкращих вчителів географії.

Отже, найкращими вчителями стали
Тетяна Біловоденко, вчитель школи №14, та Наталія Сидор – вчитель школи №22. Наступний етап був презентаційним, в ньому ці вчителі проводили відкриті уроки з учнями шостих класів.
Комісія підвела підсумок: «Вчителем року» визнано вчителя вищої категорії Тетяну Біловоденко. Їй випала честь презентувати наше місто та свій предмет на обласному рівні. Ми віримо в неї та бажаємо перемоги. Тетяна Володимирівна Біловоденко у 14-й школі працює протягом 16 років, займається пошуком та втіленням інтерактивних методів навчання для підвищення зацікавленості в своєму предметі, захоплюється кулінарією. А Наталія Борисівна Сидор, яка посіла друге місце, працює одразу за двома спеціальностями – вихователем групи продовженого дня та вчителем географії. В конкурсі брала участь вперше, захоплюється подорожами по Україні. Улюблені місця в Україні – столиця Київ та мальовничі Карпати.

Під час оцінювання комісію здивувало, що вчителі в своїй роботі використовують «QR-коди» для кодування завдань. Для сучасної молоді, яка має новітні мобільні телефони, це дуже цікаво та досить незвичайно. Приємно бачити, що учні беруть участь в уроках не лише як слухачі, а й як активні учасники навчального процесу.

Один отзыв

  1. Семидумченко:

    На глобуси Никополя не дольжно буть билых плям!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

^ Наверх