Знаменна дата: Оборонному товариству України – 27 років

26 вересня виповнилось 27 років з дня створення Товариства сприяння обороні України (ТСОУ), яке з незалежністю держави відокремилося від ДТСААФ. Більше ніж чверть століття під прапором Товариства впевнено крокує громадсько-патріотичне і спортивно-технічне об’єднання громадян, що обрало собі гасло: «Ми виховуємо патріотів України».
За такий поважний, хоча й нелегкий для української історії відтінок часу ми змогли вистояти, зберегти свою базову структуру, основний матеріальний потенціал та – що надважливе! – основне наше надбання – тисячі відданих своїй справі, висококваліфікованих фахівців: керівників організацій, викладачів і майстрів виробничого навчання, тренерів та інструкторів.
Серед головних завдань Товариства – підготовка призовників до військово-технічних спеціальностей, участь в освітній діяльності та підготовці кадрів масових технічних професій. Цей напрямок роботи є не лише виконанням статутних завдань, але й головною складовою госпрозрахункової діяльності. Адже ми не отримуємо жодних преференцій від держави і існуємо завдяки відрахуванням саме від цієї діяльності. «Нікопольська автомобільна школа ТСО України» – один із структурних підрозділів Товариства, що займається підготовкою водіїв категорій «А», «А1», «В», «С1», «С», «D», «СЕ». Підхід до кожного слухача – індивідуальний: ми не лише навчаємо Правилам дорожнього руху та передбаченим програмою теоретичним знанням, а й приділяємо велику увагу техніці практичного водіння автомобіля. Маємо для цього спеціальний навчальний автодром та розроблені схеми маршрутів на дорогах міста та району.
У школі для навчального процесу – достатня кількість вантажних та легкових автомобілів, мотоцикл, мопед та автобус. За 2017 рік школа підготувала та випустила 538 водіїв різних категорій, цього року підготовлено вже 402 водія. Ми плідно співпрацюємо з органами соціального захисту населення Нікополя, Покрова та Нікопольського району. За направленнями цих органів ми навчали та навчаємо за державний кошт учасників АТО спеціальності водія різних категорій.
Серед пріоритетних напрямків роботи школи, як і раніше, – патріотичне виховання її учнів, обізнаність допризовної та призовної молоді у сучасному законодавстві стосовно захисту Вітчизни. Для цього ми активно співпрацюємо з управліннями освіти в підготовці та проведені всіх етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)», проводимо місячники військово-патріотичної роботи до Дня Перемоги у Другій світовій війні, Дня захисника України (саме зараз триває такий місячник) та Дня Збройних сил України. І проводяться такі заходи «не на папері»! Відбуваються урочисті збори в учбових закладах міста та району з запрошенням працівників виконкомів, ветеранів Збройних Сил України, війни та праці, учасників АТО, видатних людей міста та району, громадськості. А ще – тематичні вечори на тему: «Актуальні проблеми будівництва ВС України», перегляди героїко-патріотичних відеофільмів, відвідування військових частин з метою ознайомлення допризовної та призовної молоді з умовами життя сучасного воїна-захисника Вітчизни.
Тож ми вважаємо все це нашим громадським призначенням та важливим соціальним обов’язком. І ми є надійним партнером держави у розв’язанні багатьох її проблем.
Ми визначили для себе і завдання на перспективу, накреслили шляхи підвищення ефективності і якості оборонно-масової, військово-патріотичної, навчальної і спортивної роботи. І впевнені, що успіх і збереження нашої організації залежатиме від нашої активності і наполегливості в роботі з виконання пріоритетних напрямків, зазначених в Статуті Товариства.
«Нікопольська автомобільна школа ТСО України» знаходиться за адресою: м. Нікополь, вул. Козака Гонти, 4 (колишня вул. Куйбишева, район Лапинки, автобусна зупинка «вул. Каштанова»). Тел. (066) 045-74-75.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

^ Наверх